środa, 1 lipca 2015

Podsumowanie czerwca+ Nowa seriaOhh czerwiec to był taki dziwny miesiąc. Miałam bardzo ambitne plany czytelnicze, ale to wszystko popsuło się. Jestem dosyć zwiedziona tym miesiącem, choć cieszę się, że już rozpoczęliśmy wakacje. Zakończyłam ostatnią klasę gimnazjum z średnią 5.44. Jestem duma. A wy jaką macie średnią? Teraz czas, składania dokumentów do szkół średnich ja idę do liceum, a wy? Jeśli kończycie gimnazjum.

Dobra przejdźmy do rzeczy.

Przeczytane książki:
1. "Pan Mercedes" Stephen King (574)
2. "Kwiaty na poddaszu" Virginia Cleo Andrews (380)
3. "Hannibal" Thomas Harris (464-18= 446)
4. "Mara Dyer. Tajemnica" Michelle Hodkin (412)
5. "Osobliwy dom Pani Peregrine" Ransom Riggs (398)

Ilość przeczytanych stron:
2 210 stron

Liczba stron na dzień:

74 stron na dzień.

Najlepsza przeczytana książka(i):

  Trudno jest mi wybrać najlepszą książkę. To taki trudny wybór. W tym miesiącu przeczytałam, moim zdaniem IDEALNE pozycje! Dobra ostatecznie znajduje się tu Michelle Hodkin z "Mara Dyer. Tajemnica". Zakochałam się w tej książce. 

Najgorsza przeczytana książka: 

  Przed skończeniem książki Harrisa, chciałam na tym miejscu "położyć" "Hannibala", ale NIE ZROBIĘ tego! W tym miesiącu nie mam najgorszej książki. 


Dziękuję wam, że ciągle jesteście ze mną. Dziękuję, za 111 obserwatorów mojego bloga. Jesteście cudowni! ♥ 
  Nie pamiętam, czy mówiłam wam, ale mam zdjęcie z Panią Joanną Olech. Cudownie. Jestem taka szczęśliwa. Może kiedyś autorka trafi na mojego bloga, więc dziękuję za tak miłe spotkanie. Cieszę się, że Panią Poznałam.
   Pani Joanna Olech jest niesamowitą pisarką nie dość, że posiada niesamowity talent pisania, opowiadania  oraz rysowania, to do tego jest bardzo miła i uprzejma.

Na początku miesiąca dotarła do mnie również książka z losowania od Julki z Karmelowe Czytadła i tu była dosyć zabawna historia, ale nie będę jej już opowiadać. To co było, już dawno minęło :)


WIADOMOŚĆ BONUSOWA = NOWA I PIERWSZA SERIA :) gdyż miałam o tym nie wspominać. Tylko zaskoczyć was. Mam nadzieję, że dobrze przyjmiecie tę serię. 

Niedługo rozpoczynam nową serię na tym blogu, która nie wpłynie na dodawanie recenzji książek. Będzie dosyć na poważnie, ale również na wesoło. Będzie dotyczyła spraw społecznych, kulturowych oraz każdego zaproponowanego przez was tematu. Więc właśnie teraz macie okazję zasugerować jakiś temat do obgadania. Zasypcie mnie propozycjami, nawet tymi najgłupszymi :)

12 komentarzy:

 1. Czekam na nową serię, też czytałam ''Pana Mercedesa'', a Hannibala uwielbiam, jak już pisałam (szczególnie jako postać, ale o tym też wspominałam >.<). Ja też miałam kilka przygód z PP i paczkami, często zabawnych. :) Gratuluję tego zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam żadnej z tych książek :)
  Gratuluję średniej! :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale kilka mam w planie.
  Gratuluję Ci takich wyników. :) Jestem ciekawa nowej serii.

  Bo kocham czytać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tych książek czytałam tylko "Kwiaty na poddaszu", a kilka mam w planach.
  Gratuluję tak wysokiej średniej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku :) Od dawna poluję na "Kwiaty na poddaszu" i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się sięgnąć po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracam z bloga, którego autorka w tym miesiącu przeczytałam dziewięć pozycji, z czego trzy około czterystustronnicowe... tylko ja za nic się nie zabieram, ech. Ale byłam ostatnio z bibliotece i szukałam czegoś dla siebie. Nie znalazłam, jednak dalej będę szukać. Pracuję teraz na świeżym powietrzu i, co tu kryć, bardzo mi się nudzi. Ile może rozmawiać z ludźmi, czytać internet albo rozwiązywać krzyżówki... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje ci wyniku!
  Widzę, że gify z Once upon a time hahaha - tak musiałam o tym wspomnieć.
  Ja wybieram się do technikum, na jaki profil liceum idziesz? Jeśli mowa tutaj o profilowanych. Moja średnia była nieco niższa, jednak załapałam się na czerwony pasek na świadectwie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja idę do liceum na profil humanistyczny :). Niektórzy uważają to za zły wybór, a ja sama nie wiem co teraz mam o tym sądzić. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam.

   Usuń
 8. Czekam na Twoje nowe pomysły dotyczących nowej serii. Nie mgę się doczekać na pierwszy post tego typu :>

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wysokiej średniej i wyniku czytelniczego. Książki, które przeczytałaś są wspaniałe, szczególnie King, "Mara Dyer. Tajemnica" i "Kwiaty na poddaszu". Życzę powodzenia w kolejnym miesiącu! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaciekawiłaś mnie pomysłem na nową serię. Będę więc wypatrywać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję takiej średniej! A co do nowej serii, to jakie jest twoje zdanie na temat nowego filtra na profilówki na Facebook'u? Mnie to trochę osobiście wkurza :/

  OdpowiedzUsuń